Brötje WHBS/C

EKONOMICKÉ, SNADNO OVLADATELNÉ A S NOVÝMI MOŽNOSTMI

Tyto kotle, jsou na ovládání to nejjednodušší a nejúspornější řešení tepelné kondenzační techniky.

Protože ani vstupní investice, ani provozní náklady nepřestavují dramatický útok na peněženku, může si zákazník také díky těmto výrobkům dostatečně vychutnat teplo i komfort ohřevu teplé vody buď v externím ohřívači (např. BRÖTJE BS 120, 160) ve spojení s WHBS nebo v prostorově úsporném WHBC s integrovaným deskovým výměníkem tepla pro průtočný ohřev TV.

Rovněž tato řada kondenzační techniky Brötje má kotlový výměník kompaktní (odlévaný z jednoho kusu) z nekorodující hliníkové slitiny s obzvláště velkým podílem křemíku. Tato slitina vykazuje vynikající tepelnou vodivost, což zvyšuje účinnost kotle a tím snižuje náklady na vytápění. Kromě ochrany proti korozívním účinkům kondenzační vody je výměník opatřen ze strany spalin novým typem ochranného povlaku, který výrazně prodlužuje životnost zařízení.

  • hospodárné díky příznivé ceně a účinně modulovaným hořákům i efektivnímu využití energie: normalizovaný stupeň využití až 109 % - běžné úspory nákladů na topení 16 % a oproti starším zařízením až 30 %, rozsah modulace od 22 % do 100 %
  • ekologické řešení díky nízkým emisím hluboko pod limitními hodnotami evropských norem - šetří životní prostředí i kapsu zákazníka
  • WHBC 24 a 33 kW zajišťuje vysoký komfort ohřevu užitkové vody díky integrovanému deskovému tepelnému výměníku (až 12 l/min)
  • přímo z kotle WHBC lze snadno manuálně dopouštět vodu do topného systému prostřednictvím vestavěného ventilu
  • řídící deska kotle LMU umožňuje bez dalšího doplňování již v základu možnost připojení termostatu on-off nebo komunikativního a úspornějšího Open Therm regulátoru zvyšující komfort obsluhy
  • čtyřstupňové úsporné čerpadlo UPM3 Flex řízené PWM signálem moduluje otáčky v návaznosti na výkonu hořáku. Minimální počet otáček lze navolit přímo na čerpadle výběrem odpovídajícího stupně. (Výhoda - např. při přímém napojení kotle na podlahové topení, kdy jsou vyžadovány maximální otáčky čerpadla ve všech režimech výkonu kotle)
  • záruka 2 roky*

Cena: 45 788,- Kč (s DPH) při montáži naší firmou, WHBC 22D

Cena: 50 844,- Kč (s DPH) při montáži naší firmou, WHBS 22D

*záruka je platná pouze při dodržení každoročního servisu

Každoroční záruční i pozáruční servis Vám rádi poskytneme a to na automatické bázi, hlídáme termín kontroly za Vás a každý rok Vám zavoláme před koncem předchozí kontroly, pro domluvení nového termínu servisu.

Samozdřejmě jsme k dispozici i při poruchách či jen dotazech, jako oživení vědomostí při začátku topné sezóny.