Vitocall 111-S

Splitové tepelné čerpadlo Vitocal 111-S - cenově atraktivní energetická centrála se standardně vysokou kvalitou zpracování typickou pro značku Viessmann a vysokou účinností

Profitujte z těchto výhod

 • Nízké provozní náklady díky vysoké hodnotě COP (COP = Coefficient of Performance = výkonové číslo COP neboli faktor výkonnosti systému tepelného čerpadla v režimu vytápění) podle normy EN 14511: do 4,7 (vzduch 7 °C/voda 35 °C) a do 3,9 (vzduch 2 °C/voda 35 °C)
 • Vysoká hodnota COP pitné vody vyšší než 3 podle normy EN 16147
 • Regulace výkonu a DC invertor pro vysokou účinnost v provozu s dílčím zatížením
 • Vnitřní jednotka s vysoce efektivním oběhovým čerpadlem, výměníkem tepla, trojcestným přepínacím ventilem, pojistnou skupinou pro topnou vodu, membránovou expanzní nádobou na topnou vodu s regulací, jakož i 220litrovým zásobníkem na teplou vodu
 • Intuitivní regulace Vitotronic s jednoduchým ovládáním, srozumitelným textem a grafickým displejem
 • Možnost ovládání větracích systémů Viessmann
 • Schopnost připojení na internet díky rozhraní Vitoconnect (lze objednat jako příslušenství) a aplikaci ViCare
 • Reverzibilní provedení tepelného čerpadla umožňuje vytápění a chlazení (varianta AC)
 • Připravený na spotřebu vlastní vyrobené elektřiny z fotovoltaických systémů
 • Možnost získání rozšířené komplexní 5leté záruky Viessmann
 • Tepelné čerpadlo splňuje požadavky pro státní dotační programy.
 • Lze uplatnit dotaci nová zelená úsporám - kotlíkové dotace.
 • Třída energetické účinnosti*: A++/A+
 • Třída energetické účinnosti pro přípravu pitné vody: A

*Třída energetické účinnosti dle nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) č. 811/2013 o účinnosti vytápění za průměrných klimatických podmínek - řešení pro nízkoteplotní aplikace (výstupní teploty do 35 °C) / řešení pro středně-teplotní aplikace(výstupní teploty do 55 °C)

Splitové provedení pro flexibilní montáž, která šetří místo

Kompaktní rozměry umožňují instalaci vnitřní jednotky stejně jako každého jiného topného zařízení ve sklepě nebo technické místnosti domu. Ze závodu je již jednotka vybavena všemi potřebnými komponenty. U tepelného čerpadla Vitocal 111-S je již integrovaný zásobník teplé vody s objemem 220 litrů. Venkovní jednotka se dá namontovat na venkovní stěnu budovy nebo instalovat na volném prostranství.

Funkční vybavení pro splnění mnoha požadavků

Vitocal 111-S je k dostání ve dvou variantách pro splnění různých požadavků. Jako ryze tepelné čerpadlo k vytápění místností a ohřevu pitné vody, dále s chladicí funkcí "active cooling" pro příjemné temperování místností v letních měsících.

Technika, která šetří energii - navržena k provozu na elektřinu vlastní výroby

Elektrické komponenty pracují velmi úsporně. Vysoce účinné oběhové čerpadlo pro sekundární okruh je součástí sériového vybavení. V provozu s částečným zatížením se kompresor modulovaně přizpůsobuje aktuální potřebě tepla a udržuje tím požadované teploty pro vytápění popř. chlazení i teplou vodu. V kombinaci s fotovoltaickým zařízením lze elektřinu vlastní výroby použít k provozu tepelného čerpadla

Komfortní regulace přes internet

S internetovým rozhraním Vitoconnect 100, který je k dostání jako volitelné příslušenství, lze tepelné čerpadlo vzduch/voda Vitocal 111-S ovládat online přes internet. Pomocí bezplatné aplikace Vitotrol lze mnohé funkce, jako například regulaci teploty nebo párty provoz, komfortně ovládat z chytrého telefonu.


Více informací (stránky výrobce)


Máte-li dotaz, potřebujete pomoct s výběrem nebo cenovou nabídku
kontaktujte nás pomocí formuláře níže nebo na tel.: 776 266 433.