Kondenzační kotle

Zabýváme se montáží plynových kondenzačních kotlů. Zde jsme zvolili kotle Immergas, tyto kotle jsou ověřeny lety provozu, jsou velice spolehlivé a mají velkou výkonovou modulaci a jsou tiché.

Všichni žijeme nyní v období podstatné transformace smýšlení a každý hledáme způsob, kde a jak ušetřit. Náklady na vytápění či ohřev vody, které ušetříte výměnou starého kotle za kondenzační jsou vždy 20% a více při zachování stejné pokojové teploty. V praxi máme zákazníky, kteří ušetřili i více než 30%. V dnešní cenově nejisté době se každé ušetřené % počítá.

Všechny kotle jsou nyní již připraveny pro provoz s příměsí vodíku do 20%. Nemusíte se tedy obávat, že by jste za pár let museli znovu řešit výměnu kotle či jeho přestavbu.

Komíny si při montáži vložkujeme sami, čili nečekáme na žádnou jinou firmu, která by nám komín vyvložkovala a celou výměnu díky tomu zvládáme v 1 dni. Zároveň Vám zajistíme i revizi spalinové cesty a revizi plynovodu, které je sice povinné, ale mnoho firem na našem trhu ji zákazníkům nedodává.

V případě zájmu o naše služby, zdarma přijedeme k Vám domů, abychom správně pochopili, co od daného spotřebiče očekáváte. Poté zdarma sestavíme nabídku přímo Vám na míru, jejíž výše je pro nás závazná.

Poskytujeme i následný záruční a pozáruční servis a sami za Vás hlídáme terním další kontroly.

U nás je výměna kompletně na klíč dle Vašeho přání

Immergas

TERA V2 24 PLUS

Topný kotel ohřev vody možný přes zásobník TUV.

záruka 5 let na kotel*                    více informací

TERA V2 28

Průtočný kotel      ohřev vody přes deskový výměník průtokem.

záruka 5 let na kotel*             

  více informací

ZEUS 25

Kotel s vestavěným bojlerem ohřev vody přes nerezový 45L bojler.

Záruka 5 let na kotel, 20 let na bojler*                více informací

*záruka je platná pouze při dodržení každoročního servisu.

Každoroční záruční i pozáruční servis Vám rádi poskytneme a to na automatické bázi, hlídáme termín servisu za Vás a každý rok Vám zavoláme před koncem předchozí kontroly, pro domluvení nového termínu servisu.

Samozřejmě jsme k dispozici i při poruchách či jen dotazech, jako oživení vědomostí při začátku topné sezóny.