Kondenzační kotle

Zabýváme se montáží plynových kondenzačních kotlů. Zde jsme zvolili kotle Immergas, tyto kotle jsou ověřeny lety provozu, jsou velice spolehlivé a mají velkou výkonovou modulaci a jsou tiché.

Všichni žijeme nyní v období podstatné transformace smýšlení a každý hledáme způsob, kde a jak ušetřit. Náklady na vytápění či ohřev vody, které ušetříte výměnou starého kotle za kondenzační jsou vždy 20% a více při zachování stejné pokojové teploty. V praxi máme zákazníky, kteří ušetřili i více než 30%. V dnešní cenově nejisté době se každé ušetřené % počítá.

Komíny si při montáži vložkujeme sami, čili nečekáme na žádnou jinou firmu, která by nám komín vyvložkovala a celou výměnu díky tomu zvládáme v 1 dni. Zároveň Vám zajistíme i revizi spalinové cesty, která je sice povinná, ale mnoho firem na našem trhu ji zákazníkům nedodává.

U nás je výměna kompletně na klíč dle Vašeho přání

Immergas

TERA 24 PLUS

Topný kotel ohřev vody možný přes zásobník TUV.

záruka 5 let na kotel*                    více informací

TERA 28 1

Průtočný kotel      ohřev vody přes deskový výměník průtokem.

záruka 5 let na kotel*               více informací

ZEUS 25

Kotel s vestavěným bojlerem ohřev vody přes nerezový 45L bojler.

Záruka 5 let na kotel, 20 let na bojler*                více informací

*záruka je platná pouze při dodržení každoročního servisu.

Každoroční záruční i pozáruční servis Vám rádi poskytneme a to na automatické bázi, hlídáme termín servisu za Vás a každý rok Vám zavoláme před koncem předchozí kontroly, pro domluvení nového termínu servisu.

Samozřejmě jsme k dispozici i při poruchách či jen dotazech, jako oživení vědomostí při začátku topné sezóny.